Wapenhandel Export en Mensenrechten

Op 9 april 2015 zijn 10 studenten, waaronder een team van PILPG bij elkaar gekomen met Stop Wapenhandel en PILP. Er zijn 10 deelvragen geïdentificeerd die de studenten de komende maanden gaan onderzoeken. De resultaten hiervan zullen op de site van PILP gepubliceerd worden. Aan de hand van deze resultaten zal er worden gekeken naar de mogelijkheden van een procedure.

Het Public Interest Litigation Project (PILP) van het Nederlands Juristen Comité voor de Mensenrechten wil samen met Stop Wapenhandel  onderzoek doen naar de juridische mogelijkheden rond het voorkomen van wapenexporten naar notoire mensenrechten schendende landen. Meer informatie PILP Wapenhandel Export en Mensenrechten.

 

.

Steun Stop Wapenhandel

Doneer
Stop Wapenhandel
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.