Ask me Anything 20 februari BNR radio

Vandaag kun je Jörgen Raymann alles vragen over internationale wapenhandel.

De wereldwijde wapenhandel is de afgelopen vijf jaar gegroeid naar het hoogste niveau sinds het einde van de Koude Oorlog. Dat concludeert onderzoeksbureau  Stockholm International Peace Research Institute, SIPRI.

Maar wat zegt dat precies? Is het nu ook gevaarlijker in de wereld, is er een grotere kans op conflicten? Of wordt het misschien wel veiliger? Geven conflicten een impuls aan de wapenindustrie of is het juist andersom? Hoe werkt die wapenindustrie, wie zijn de hoofdrolspelers en welke rol speelt ons land in die wapenhandel?

Stel je vragen aan de experts via mail of Of reageer via Facebook, stuur een whatsapp naar 06-13523903 of bel tussen 14.00 en 15.00 uur en kom in de uitzending: 020-468 0000.

Te gast zijn:
-Pieter Wezeman, onderzoeker SIPRI
-Wendela de Vries, Campagne tegen wapenhandel
-Cor Oudes, programmaleider Conflict, Mensenrechten en Financiële sector bij vredesorganisatie Pax

 

..

Steun Stop Wapenhandel

Doneer
Stop Wapenhandel
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.